Diskuze

Datum: 16.09.2010

Vložil: Zuzka

Titulek: Rozpis cvičení po prázdninách

Ahoj,
taky bych ráda věděla, jaký je nový rozpis cvičení po prázdninách. Chtěla jsem jít tuto sředu za Zumbu, ale nevěděla jsem, jestli to zůstalo stejné jako o prázdninách, nebo zda se něco změnila. Příští týden bych už ale ráda šla. A taky se chci zeptat, zda je po prázdninách nutná nějaká rezervace nebo je to stejné jako o prázdninách - prostě přijdu a cvičím.

Díky za odpověď.

—————

Datum: 30.09.2010

Vložil: admin

Titulek: Re: Rozpis cvičení po prázdninách

Omlouvám se za zpoždění, vše je již aktualizováno :-)

—————

Datum: 03.10.2010

Vložil: Aerobicus - Míša

Titulek: Re: Rozpis cvičení po prázdninách

Ahoj, rezervace je zatím nutná jen na BOSU v pondělí a ve středu od 18.hod. Rezervace na další lekce zřídíme podle aktuální návštěvnosti a včas oznámíme přímo na dané lekci, zde na stránkách a na FB Aerobicus Pardubice. :-) Ještě upřesním, že je rezervace vhodná i na lekce Spinningu a Spin Body. .-) Pěkný den. Míša

—————

Datum: 15.09.2010

Vložil: Tana

Titulek: novy rozpis cviceni

ahojky, kdy bude prosim vas novy rozpis cviceni... uz je 14 dni po prazdninach ?!? diky T.

—————

Datum: 30.09.2010

Vložil: admin

Titulek: Re: novy rozpis cviceni

Omlouvám se za zpoždění, vše je již aktualizováno :-)

—————

Datum: 03.10.2010

Vložil: Aerobicus - Míša

Titulek: Re: novy rozpis cviceni

Já se taktéž omlouvám za zpoždění. Letos bylo opravdu náročné všechno a všechny zkoordinovat... Ty nejaktuálnější informace najdete také na FB: Aerobicus Pardubice. :-)

—————

Datum: 12.08.2010

Vložil: Verča a Péťa

Titulek: Dotaz

Ahoj,
Teď jsme objevili vaše fitko a moc se nám líbí váš rozpis cvičení. Doposud jsme jezdili na Dubinu na bosu a spinning, protože v okolí nic podobného nebylo. Ale Aerobicus je pro nás mnohem lépe dostupný (i proto, že chodíme na Univerzitu). Rády bychom se tedy zeptali, jak to chodí s rezervacemi na cvičení, jestli je možná nějaká permanentka a popřípadě jaký je ceník.
Děkujeme za odpověď. Verča a Péťa

—————

Datum: 03.10.2010

Vložil: Aerobicus - Míša

Titulek: Re: Dotaz

Ahoj,
pokud jste ještě nedorazily a vše nezjistily osobně, tady je pár info :-) Rezervace na cvičení jsou ZATÍM nutné pouze na pondělní a středeční bosu od 18.hod. a jsou vhodné na Spinning a Spin Body. Objednávat se můžete buď přímo ve fitku, kde vás obsluha nebo lektorka zapíše, nebo smskou na tel. 603 569 707. Rezervaci vám potvrdíme. :-) Permanentky jsou samozřejmě možné. Ceník máte zde na stránkách pod odkazem. Jen bych chtěla upozornit na malou změnu - ZUMBA, MTV STYLE DANCE jsou nyní za 60,-Kč.
Budeme se na vás těšit! Mějte se fajn. Míša

—————

Datum: 24.07.2010

Vložil: Zdenča Bratršovská

Titulek: Pondělní Zumba

Ahoj Míšo, na pondělí jsem zpunktovala od nás z práce holky od 19 hodin na Zumbu. Mělo by nás být cca 6, já se taky přidám. Ani jedna z nás na Zumbě nebyla. Bylo by možné nás první hodinu do Zumby trochu zasvětit. ? Když se chytneme určitě budeš mít o pár lidiček ve fitku víc.

—————

Datum: 26.07.2010

Vložil: Míša - Aerobicus :-)

Titulek: Re: Pondělní Zumba

Ahoj Zdenčo!
Určitě to Pavle řeknu. Snaží se, lepší a její lekce jsou fakt v pohodě. Nebojte se ničeho. :-) Těšíme se.

—————