Diskuze

Datum: 15.05.2020

Vložil: CharlesloP

Titulek: Ленточный фундамент под стоящий дом цена

[b][url=https://novostroyka63.ru/]Фундамент плита цена[/url][/b]

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

—————

Datum: 19.10.2011

Vložil: Hana

Titulek: rozpis cvičení

Nemůžu najít rozpis cvičení!

—————

Datum: 17.08.2011

Vložil: Jíta

Titulek: trampolinky

Ahoj, chci se jen zeptat jestli mate i cviceni na trampolinkach?

—————

Datum: 08.07.2011

Vložil: Míša

Titulek: FB

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000706556527

—————

Datum: 08.07.2011

Vložil: Míša

Titulek: Re: FB

...tak to nevyšlo... profil najdete pod Michaela Doubravová (Aerobicus Pardubice)

—————

Datum: 08.07.2011

Vložil: Míša

Titulek: Odpověď

Ahoj všem.
Veškeré aktuální informace najdete na fb. Včetně nejaktuálnějších záskoků za nepřítomné cvičitelky. Stránky fitka čeká rekonstrukce a doufám že i převedení na doménu eu. .-) S rezervacemi on-line počítáme taktéž. Dík za pochopení.

—————

Datum: 01.07.2011

Vložil: dejnaaa

Titulek: stojíte za hovno!

Stojíte pěkně za hovno, člověk se vám nedovolá ani nejste schopný odepisovat na emaily - tady je přesně vidět vaše úroveň. A tenhle příspěvek mi předpokládám nikdo nevymaže, když sem ani nikdo, kdo by odpovídal na maily nechodí.... Nazdar!

—————

Datum: 08.05.2011

Vložil: Kličková

Titulek: FUNGUJE TU NĚKDO!!!!!!!!!!!

Dobrý den, odpovědi (ze dne 6.4.) se zřejmě nedočkám jak na těchto stránkách, tak na emailu, tak ani na telefonu, který je zde napsán. Ohlasy na cvičitele a vedení tohoto studia mluví pravdu (nic moc hezkýho).

—————

Datum: 06.04.2011

Vložil: Veronika Kličková

Titulek: Pernamentka ze starého studia

Dobrý den před časem jsem vám psala na váš email a nikdo mi neodepsal. Mohli byste se na to prosím podívat a odpovědět mi, nebudu se zde rozepisovat. Díky (Veronika.Mnukova@seznam.cz)

—————

Datum: 10.03.2011

Vložil: Tana

Titulek: dnes joga - ctvrtek 10.3.

Dobry den, je dnes prosim vas joga do 17h se Zlatkou? diky za odpoved.

—————